Hledáme nové zaměstnance nebo živnostníky

Hledáme nové zaměstnance nebo živnostníky pro dlouhodobou spolupráci na pozici elektromontér na naše nové stavby – převážně klasická elektroinstalace v nových bytových domech.

Zakázky se nacházejí ve dvou hlavních lokalitách:

  • Plzeň a okolí
  • Kladno a Praha.


Pro zaměstnance nabízíme nástupní plat 120Kč/hod. hrubého, diety, placený čas strávený na cestě do práce, služební auto v každé partě, včetně veškerého vybavení a možnost dalšího vzdělávání. Zázemí společnosti, která je na trhu již 25let, profesní a finanční růst, odměny za kvalitně odvedenou práci a splnění termínů. Pro montéry s organizačními schopnostmi nabízíme vyšší ohodnocení.

Pro živnostníky a skupiny živnostníků nabízíme 200Kč/hod. bez DPH fakturačně s možností prémií při plnění termínů nebo zadávání celých zakázek nebo ucelených částí za předem dohodnutou cenu a čas. Desetidenní dobu splatnosti faktur. Dlouhodobou možnost spolupráce. Možnost zapůjčení nářadí a strojní vybavení. Nabízíme možnost se podílet na nákladech za ubytování a dopravu.

Hledáme zkušené a pracovité elektromontéry, ale i mladé a nezkušené bez praxe a ve výjimečných případech i bez vzdělání zaučíme.       


Na obě lokality hledáme cca po deseti lidech.

Aktuálně nabízíme i tyto technické pozice:
 

  • Nákupčího elektrotechnického zboží
  • Projektanta elektro
  • Přípravář – kalkulant zakázek

 

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 602429482, info@elektrom.cz